לח"י 23, בני ברק
לח"י 23, בני ברק
en he

אלדד מיטלמן – מעצב ואדריכל פנים

  • תל גיבורים 5, תל אביב בית טפר
  • 052-6260909

סוכן מלווה מטעם קמחי תאורה

רמי ורד

אלדד מיטלמן – מעצב ואדריכל פנים

אלדד מיטלמן מעצב ואדריכל פנים זכה במקום הראשון בתואר "המעצב המבטיח לשנת 2012-13 " אלדד יוצר שפה עיצובית מלאת עוצמה ההולמת את סגנון הבניה בסביבתנו .השילוב בין הניקיון ,החום והביתיות שאנו רוצים להרגיש שאנו חוזרים הביתה מיום מפרך הוא האלמנט המנחה בכל תכנון בית.

 

משרד HOME-TAILOR" "תכנון ועיצוב פנים בראשותו של אלדד מיטלמן הוקמה לפני כארבע שנים.

 

השם HOME-TAILOR נבחר בעקבות הדרך שבה אלדד עובד-"תפירת הבית"' .ליווי הנכס מהשלב ההתחלתי רעיוני ועד לפרטים הקטנים של סיום הפרוייקט. אלדד החל את דרכו לפני כ 13 שנים כמעצב רהיטים.במסגרת עבודתו עיצב רהיטים וחללים במגוון סגנונות מרהיטים מינימליסטים מודרנים ועד לריהוט כפרי קלאסי. בשנת 2008 נבחר אלדד לאדריכל פנים הבית בפרוייקט "וילה נובל" בראשון לציון של האדריכל אילן פיבקו בעקבות הצלחת הפרוייקט פורסמה כתבה רחבה ומסכמת על עבודתו של אלדד בפרוייקט במגזיני עיצוב רבים. "כמו כן זכה אחד מהבתים שעיצב בתואר" אחד מעשרת הבתים הנבחרים לשנת 2009 המשרד מתמחה בעיצוב, תכנון וליווי בתים פרטיים,פנטהאוזים ודירות ומאמין שלכל פרוייקט יש ייחוד משלו ולכן קיים דגש רב על היכרות ראשונית מעמיקה עם הלקוח תוך כדי הקשבה והבנת רצונותיו במקביל להתחשבות בתקציב העומד לרשותו. צוות משרד HOME-TAILOR דוגל בשרות אישי וצמוד ומעורב בכל החלטה והתלבטות שעומדת בפני הלקוח מתחילת הפרוייקט ועד לסופו. אלדד מצהיר כי ייחודו של המשרד הינו בצד הטכני והקפדה במקביל על הצד היצירתי. מקור השראתו העיקרי נשאב מהלקוח שמולו ,מסיפור רכישת הנכס ועד לשיחה על בני המשפחה,תחביבים והווי חיי היומיום שלהם. אלדד מאמין כי תשוקתו למקצוע והרצון להפנים את רצונות הלקוח הם אלו שמובילים אותו בסופו של דבר לתוצאות הטובות הנראות בנכס ולהצלחתו.

 

במשך 13 שנה אלדד מעצב בתים בסגנונות שונים אך תמיד מצליח להטביע את חותמו בסגנונו העשיר והאקלקטי. האנשים הם מקור השראתו וסביבם הוא בונה את הערכים העיצוביים בבית.

 

צילום: שי אפשטיין, אלדד שריג, רמי סלמון וכנרת לוי.

 

המידע שלהלן נתקבל מהאדריכל והוא באחריותו.