לח"י 23, בני ברק
לח"י 23, בני ברק
en he

צילום אסף פינצוק

צילום נעה שטרייכמן

צילום אסף פינצוק

צילום אסף פינצוק

גילי טננבוים – אדריכלית

  • רחוב קהילת קראקוב 10 תל אביב
  • 0506651853

גילי טננבוים – אדריכלית

בוגרת הסדנא לעיצוב ואדריכלות תל אביב. בוגרת בית ספר לאדריכלות בניו יורק PRATT INSTITUTE NYC. בוגרת פרויקט גמר במחלקה לעיצוב סביבתי בבצלאל ירושלים, סיום לימודי אדריכלות ב-1998, הקמת משרד עצמאי ב2006.

הקמת משרד עצמאי לאחר שנות התמחות רבות בתכנון מבני מגורים, מבני ציבור, מבני תעשיה ומשרדים במשרדי אדריכלים של מן שנער, מור אדריכלים ויסקי מור סיוון אדריכלים. במסגרת עבודתי ביסקי מור סיוון אדריכלים הייתי אדריכלית אחראית על פרויקט "בנק דיסקונט" ברחוב יהודה הלוי הרצל בתל אביב מבנה בן 31 קומות משרדים.

מאז הקמת המשרד, עוסק המשרד בפרויקטים רבים ומגוונים.תכנון מבני מגורים,עיצוב פנים, תעשיה ומשרדים.

מגוון הפרויקטים הרב בו עוסק המשרד מאפשרים לנו עניין רב בעבודתנו. כל פרויקט מתחיל במחקר מעמיק על נושא הפרויקט,על אפשריות התכנון, על פתרונות קיימים בתחום עד היום ועל הבנת הרצונות של הלקוח. כל פרויקט הוא עולם חדש, חקירה מרתקת ומציאת פתרונות יצירתיים. בתחום המגורים המשרד עובד על פרויקטים של מבני דירות יוקרתיים בתל אביב וכן על בתים פרטיים. מבני הדירות היוקרתיים מעוצבים בצורה חדשנית ואסתטית. משלבים חומרים חדשים ושיטות בניה מתקדמות. המבנים מתאימים בעיצובם ותכנונם לקהל היעד העתידי וכן למרקם העירוני.

 

בתחום עיצוב הפנים המשרד מתמחה, בעיצוב פנים בתחום המלונאי, עיצוב פנים של חללים ציבוריים במבני מגורים ועיצוב פנים של דירות ובתים לאנשים פרטיים. עיצוב הפנים מתאפיין באדריכלות נקייה עם אלמנטים מרכזיים שנותנים את הכוח לעיצוב. בעיצוב הפנים יש שימוש במספר רב של חומרים טקסטורות וקנה מידה שמעשיר את הפרויקטים. פרויקטי הפנים מתאפיינים ב- TOTAL DESIGN הבא לידי ביטוי בבחירת כל חומרי הגמר, בחירת ועיצוב הריהוט, בחירת עבודות האומנות וכל פריט אחר שמשפיע על החלל.

בנוסף עוסק המשרד בשיקום מבנים ישנים ע"י חיפויי חדש של חזיתות המבנה.

בכל הפרויקטים ניתנת תשומת לב רבה לגיבוש הפרוגראמה יחד עם הלקוח, בדיקת אפשריות התכנון הרבות, בחירת העיצוב המועדף והטוב ביותר שניתן לייצר עבור הפרויקט ועבור האנשים שייהנו מהפרויקט. ישנה הקפדה רבה על רמת תוכניות גבוהה ביותר. כמו כן ,יש חשיבות רבה לביצוע ולפיקוח העליון של איכות וטיב הביצוע.

 

 

 

המידע שלהלן נתקבל מהאדריכל והוא באחריותו.