לח"י 23, בני ברק
לח"י 23, בני ברק
en he

צילום: בועז לביא

דנה רצון וערן גלן סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים

  • עין חי 13, כפר מלל
  • 09-7458555
  • 09-7439040

דנה רצון וערן גלן סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים

הסטודיו שלנו מתמחה בתכנון ועיצוב אדריכלי, במספר תחומים: תכנון קמעונאי, תכנון ועיצוב רשתות וחנויות מזון, חנויות, דראגסטור וקוסמטיקה, משרדים, מספרות, חנויות תכשיטים, בנייה פרטית ועיצוב פנים.

חללים מסחריים:

סטודיו DE-DESIGN נותן ללקוח את כל הפתרונות התכנוניים והעיצוביים בתחום הRETAIL. עבודת התכנון נעשת כבר בתחילת הדרך בצוות, בחשיבה משותפת אשר לוקחת בחשבון את צרכי העסק, צורת העבודה והתפעול שלו בשילוב החשיבה המסחרית, כל זאת כדי להעצים ולחזק את יכולת המכירה בכל נקודה, תוך קלות תפעול וביעילות מרבית. אנו מאמינים כי בחשיבה קמעונאית שמשלבת את אסטרטגית השיווק והמכירה של הלקוח נוכל יחד להגיע לשלמות הפרויקט.

הסטודיו שלנו הוקם בשנת 2004 ומאז אנו מספקים פתרונות תכנוניים ועיצוביים ללקוחות שלנו משלב בניית הקונספט, דרך הדמיות , תוכניות עבודה ועד שלב העיצוב הסופי. מאז הקמת הסטודיו, תכננו ועיצבנו מספר רב של חנויות ברשתות קמעונאיות מובילות במשק כמו : ACE, רשת הריבוע הכחול, שופרסל, סופרפארם, אלונית-רשת חנויות נוחות, AM-PM ועוד.

אנו מאמינים כי ע"י תכנון ועיצוב נכון ובשילוב אספקטים נוספים ניתן להשפיע על חוויות הקנייה של הלקוח, העברת המסרים וחשיפת המוצרים השונים. בעולם התחרותי של היום ישנה חשיבות רבה מאד ליצרת "חווית הקנייה" בנק' המכירה, לזה ניתן להגיע ע"י תכנון נכון, צבעוניות, תאורה, העברת מסרים, שילוט והדגשת החללים בצורות השונות. החשיבה היום ברשתות השונות, מדברת על יצרת החוייה והתכנון חייב לאפשר דינאמיות , התחדשות כי מגוון המוצרים הרחב משתנה בכל רגע ובכל תקופה יש את הרצון להדגיש ולחשוף מוצרים שונים. אנו כמתכננים צריכים לתת את הבמה הטובה ביותר ללקוח שלנו.

מאמינים שבתכנון ובחשיבה נכונה נביא את החנות להיות חנות מובילה בתחומה!

 

בתים פרטיים:

הקו שמנחה אותנו בתכנון ועיצוב הבית שלך, הוא החשיבה השונה והייצירתית תוך התחשבות מלאה בצרכיו ודרך חייו של הלקוח. בסטודיו שלנו, אנו מנסים כל הזמן לחשוב קצת שונה,"לפרוץ את הקופסא", בשימוש בחומרים חדשים והתייחסות לסביבה. אנו רוצים לבנות ולעצב חלל שבסופו של יום בעלי הבית יזדהו איתו ואכן ירגישו תמיד בבית! התפיסה שלנו היא תכנון הבית מהפנים אל החוץ, תכנון ועיצוב עד הפרט האחרון.

 

 

המידע שלהלן נתקבל מהאדריכל והוא באחריותו.