לח"י 23, בני ברק
לח"י 23, בני ברק
en he

יעל סטולר – עיצוב פנים

יעל סטולר – עיצוב פנים

הסטודיו מתכנן, מייעץ ומלווה פרויקטים פרטיים: דירות, וילות, ומסחריים:חנויות, בתי עסק ומשרדים. לסטודיו, הפועל זה 10 שנים, ניסיון עשיר בכל סוגי הפרויקטים והתקציבים, מקטן ועד גדול. הסטודיו מלווה ומפקח על כל שלבי הפרויקט החל מעיצוב הפנים, אדריכלות חוץ, סקיצות ורעיונות, ליווי שלב השיפוץ, ועד בחירת חומרים תאורה ריהוט וטקסטיל, תוך בקרה תקציבית ועמידה בלוח זמנים. כל פרויקט מביא איתו חלל אחר ואנשים אחרים ואיתו גיוון, שינוי והתחדשות העיצוב בכל פרויקט.ליווי מקצועי ויסודי של מעצב פנים , יאפשר לכם ליהנות מתהליך השיפוץ בואו נפגש, נדבר ונצא יחד לחוויה של עיצוב.

 

TOTAL DESIGN- תכנון, עיצוב פנים ואדריכלות החל משלב התוכנית הרעיונית וחלוקת החללים ועד לפרטים הקטנים של תאורה ,רהיטים, מטבחים , חומרים וטקסטיל תוך התאמה מלאה לרצון הלקוח.

 

תכנון ועיצוב נכס קיים- תכנון ועיצוב פנים נכון יפיק את המקסימום מהשטח הקיים. עיצוב נכון יסייע להתאים את החלל אליכם ולא להיפך. שילוב בין תכנון ועיצוב פנים יהפוך את החלל שלכם לייחודי ונכון עבורכם.

 

ייעוץ לנכס פוטנציאלי- ייעוץ מקצועי לפני קניית נכס ,הפקת תוכנית רעיונית בעבור נכס פוטנציאלי וזיהוי האפשרויות ו/או את הבעיות הגלומות בנכס ספציפי. הפגישות נערכות בשטח או על גבי תוכניות קיימות.

 

בקרה תקציבית- בעזרת ליווי וניהול קפדני ניתן לסיים את הפרויקט במסגרת תקציב שהוגדר מראש. המשרד מלווה את כל שלבי הפרויקט ומחלק את התקציב כל פעם בהתאמה מחודשת לשלבים ולשינויים בשטח. שירות הבקרה התקציבית מונע בוודאות חריגה כספית בסיום הפרויקט.

 

צילום: רואי קטלן, אריאל זיו.

 

המידע שלהלן נתקבל מהאדריכל והוא באחריותו.

גופי תאורה שנבחרו לפרויקט

  • LOGICO

  • MERCURY