לח"י 23, בני ברק
לח"י 23, בני ברק
en he

צילום: איתי סיקולסקי

צילום: איתי סיקולסקי

צילום: איתי סיקולסקי

צילום: איתי סיקולסקי

סטודיו md+

סטודיו md+

סטודיו md+ לאדריכלות ועיצוב הוקם ע"י מוריס אלגזי. המשרד עוסק בתכנון אדריכלי ובעיצוב פנים למגוון של פרויקטים פרטיים, ציבוריים ומסחריים בארץ ובחו"ל. מאחורינו ניסיון רב בניהול ותכנון פרויקטים בסדרי גודל גדולים ומורכבים, הכוללים דירות ובתי יוקרה, מוזיאונים וגלריות, ברים ומסעדות, מלונאות, מסחר ותעשייה ומשרדים.

 

אדריכלות ועיצוב הינם דרך חיים עבורנו, אהבה אמיתית ומלאה של העבודה שלנו, של היום יום מה שהופך את כל התהליך להנאה אחת צרופה. יש לנו את ההבנה כי פונקציונאליות ועיצוב הולכים יד ביד ואת האמונה כי ניתן בכל תקציב להגיע לתוצאה הרצויה עם שימוש ביצירתיות וחומרים נכונים. אנחנו מאמינים שהמגע האישי עם הלקוח, ההקשבה, הדיוק והירידה לפרטים, בחירת בעלי המקצוע והחומרים המצויינים בכל תחום, המערכות המתקדמות והחדשניות לסביבת המגורים כל אלו, עושים את ההבדל ומייצרים חללים שתורמים ל well being של לקוחותינו.

 

Total design הינו העיקרון המוביל בדרך בה אנו מסתכלים על תכנון המבנה ועל עיצוב החללים הפנימיים, כעל יחידה אחת בלתי נפרדת. המעבר בין המקרו למיקרו מביא לשלמות פונקציונאלית ותיאום בין המבנה לאנשים שאותם הוא משרת. העבודה עם הלקוחות מתבצעת בגובה העיניים, תחילתה בהיכרות והבנה עבור מי החללים מיוצרים, מתוך הקשבה מלאה לשם קבלת התוצאה האופטימאלית, ייחודית ואישית עבור כל לקוח.

 

 

המידע שלהלן נתקבל מהאדריכל והוא באחריותו.