לח"י 23, בני ברק
לח"י 23, בני ברק
en he

עמרי אדריכלות

עיקר פעילות המשרד מתמקדת בתכנון ועיצוב בתי מגורים צמודי קרקע בגדלים שונים, החל בבתי יוקרה לאלפיון העליון על מגרשים גדולים רבי אפשרויות, וכלה בבתים הנבנים על מגרשים קטנים המציגים לעתים בפני המתכנן אתגרים אדריכליים לא פשוטים. התייחסות המשרד אל כל פרוייקט, ללא קשר לגודלו, מתחילה בלימוד צרכי הלקוח ותקציבו ומתאפיינת בליווי מלא של התהליך, מהתכנון הראשוני והעיצוב, לאורך כל תהליך הבניה ועד לאיכלוס. בנוסף, מספק המשרד גם שרותי ניהול פרוייקטים וליווי צמוד של תהליך הבניה ללקוחות המעוניינים בכך. תחום נוסף בו עוסק המשרד הוא תכנון ועיצוב פנים של מבנים תעשיתיים, משרדים, וחללים מסחריים כגון אולמות תצוגה וחנויות.

נילי עמרי, מנהלת המשרד, היא בוגרת הפקולטה לאדריכלות ובינוי ערים בטכניון בחיפה. בין השנים 1983-1973 שהתה נילי בארה"ב שם עבדה כאדריכלית שכירה בחברת HNTB (מהגדולים והמובילים בין משרדי האדריכלות בארה"ב). בשנים אלה היתה מעורבת בתכנון פרוייקטים ציבוריים גדולים כגון בתי חולים, מבני משרדים רבי קומות, קניונים ומרכזי קניות, איצטדיונים וטרמינלים לחברות תעופה. בשנת 1987, לאחר שהות בת 4 שנים בישראל, חזרה נילי שוב לארה"ב, שם פתחה משרד עצמאי לאדריכלות ועיצוב פנים ועסקה בתכנון ועיצוב של דירות יוקרה ברחבי מנהטן, בעיצוב אולמות תצוגה, ובתכנון משרדים.

 

בסוף 1992 חזרה נילי עמרי עם משפחתה לישראל, וב- 1994 הקימה בארץ את המשרד הפועל מאז בכל קשת המערכות הדורשות תכנון אדריכלי ועיצוב פנים.

 

צילום: רן ארדה, אסף פינצ'וק, אדי מטייב.

 

המידע שלהלן נתקבל מהאדריכל והוא באחריותו.