לח"י 23, בני ברק
לח"י 23, בני ברק
en he

צילום: אבישי פינקלשטיין

צילום: אבישי פינקלשטיין

צילום: אבישי פינקלשטיין

צילום: אבישי פינקלשטיין

צילום: אבישי פינקלשטיין

צילום: אבישי פינקלשטיין

צילום: אבישי פינקלשטיין

צילום: אבישי פינקלשטיין

SK-Designers studio

  • שאול המלך 1, תל אביב
  • 03-6443310
  • 15336443310

SK-Designers studio

סטודיו SK-Designers נולד והוקם מתוך הנחת עבודה מרכזית הגורסת כי חלומות הם דבר נפלא וסופם תמיד להתגשם. בהתאם לתפיסה הזו, הסטודיו מתמחה מיום הקמתו בתכנון ועיצוב מגורי-יוקרה, עיצוב והפקת תערוכות, דירות לדוגמא עבור קבלנים, חללי מסחר וכל חלל אחר שדמיונכם הפרוע משתוקק להפוך אותו למציאות ססגונית ומרתקת.

 

הבעלים, שמרית קאופמן, ידועה בענף העיצוב כמי שאמונה על דיוק בלתי מתפשר ברמת התוצאות המצופות, שימוש מיטבי בחומרי הגלם, והענקת מגוון רחב של פתרונות עיצוב, תוך כדי דינאמיקה של רתימת יכולותיה האומנותיות והיצירתיות מהייחודיות בתחום. ניסיונה המגוון של שמרית כמי שמוזמנת, מבקרת ומתעדכנת תדיר בחידושים הטכנולוגיים-עיצוביים בתערוכות בינלאומיות, נותן בידיה את הכלים להפוך כל חלום שלכם למציאות שכולה חוויה המעוררת את כל החושים בעזרת היצירתיות והמעוף חסרי הגבולות שבהם ניחנה. עובדות אלו מקנות לה וללקוחותיה יתרון מרשים בקדמת הבימה של העיצוב המודרני, הבא לידי ביטוי במילוי החללים בתכנים עשירים וייחודיים המבטיחים קווים עדכניים בכל עיצוב, עד שכל דרישה של הלקוח מקבלת מענה הולם לפי טעמו האישי.

תפיסתה של שמרית את צרכי הלקוח היא הוליסטית ומתמקדת ביצירת שפה ויזואלית צעירה ורעננה עם דגש על השילוב שבין פונקציונאליות לבין עיצוב חדשני. הניסיון הרב שרכשה בעולם עיצוב הפנים והכרת השוק בארץ ובעולם מופיע בכל אחד משלבי התכנון, העיצוב והביצוע. לאורך כל העבודה הסטודיו משתף פעולה כפי שנהג במשך שנים ובאופן בלעדי עם אנשי מקצוע וספקים מהשורה הראשונה בענף, הנאמנים לעסק, מעניקים את התוצאות האיכותיות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר, ונותנים פיתרון לכל דבר, עניין, או בעיה.

בעזרת הרזומה העשיר אשר נצבר לאורך שנים, חרת סטודיו SK-Designers על דגלו את הגשמת החלומות העיצוביים של לקוחותיו, ובמסגרתו כל הרעיונות המסעירים שלכם מקבלים צורות וגוונים ייחודיים, מתעוררים לחיים וקורמים עור וגידים במציאות. ההצלחות המקצועיות המוכחות של הסטודיו מגובות בלקוחות נאמנים ושבעי רצון, ששבים וחוזרים לסטודיו בעת הצורך לעצב דירה, בית, משרד, או כל חלל חדש אחר.

 

המידע שלהלן נתקבל מהאדריכל והוא באחריותו.

גופי תאורה שנבחרו לפרויקט

  • DRINK